Informacje o ofercie
Összeszerelő
InternetJobs Marcali, Węgry 54 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2024-04-08
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-08
Zakończenie publikacji: 2024-10-08
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 199
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Marcali, Węgry
Kraj: Węgry
Opis

Feladatok:

akkumulátorok, akkumulátor csomagok gyártása
alkatrészek osztályozása, utasítások szerinti felhasználása
alapanyagok és késztermékek kézi anyagmozgatása
Elvárások:

legalább 8 általános iskolai végzettség
jó kézügyesség, és látás
pontos, precíz munkavégzés
műszakos munkarend vállalása
Marcali környéki lakóhely (bejárást mindenkinek meg kell tudni oldani!)
Ajánlat:

2 műszakos munkarend
műszakpótlékok
több szintű cafeteria-rendszer és bónusz
kiemelt órabér
Marcaliból és közvetlen környékéről várjuk jelentkezésedet, amihez kérlek csatold fényképes önéletrajzodat is!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (157)Praca administracyjna (149)Agenci, kurierzy (82)Rolnictwo (76)Architektura (18)Automatyczny biznes (338)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (583)Komputer, programowanie (32)Budowa (742)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (398)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (428)Energia, elektryk (226)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (39)Fryzjerzy i wizażyści (91)Hotel biznesowy (132)Usługi domowe i komunalne (20)Zarządzanie zasobami ludzkimi (13)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (13)Złota rączka (270)Osiągnięcie (29)Logistyka (66)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (106)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (272)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (189)Artyści (3)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (33)Dostawa (13)Produkcja (607)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (382)Handel detaliczny (298)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (19)Bezpieczeństwo (8)Centra usług (77)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (374)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (17)Techniki (305)Komunikacja i telekomunikacja (29)Turystyka i wycieczki (14)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (8)Praca w domu (132)